Jeden den s FOCUSING -16.9.2023

Jeden den s FOCUSING -16.9.2023

Datum konání

16. 09. 2023    
10:00 - 17:00

Místo

Pertoltice 202
Pertoltice 202, Pertoltice, 463 73, Liberecký kraj

Typ události

Od roku 2023 bude programy organizovat a mít v režii Aleš Pavelčák. Igor Pavelčák se akcí bude účastnit jen jako host. Stránky i kontakt zůstanou po určitou dobu, jak jsou.

Setkání je určené hlavně pro zájemce, kteří mají kurz provázení focusing a jeho cílem je setkat se, focusovat a vyjasnit si otázky kolem vlastního focusování a provázení, aby focusing zůstal focusing. Je to tedy více pracovní setkání ve smyslu nových podnětů, přinášení otázek a hledání odpovědí na téma focusing.

Cena: 700,-Kč –  platba na místě

Místo: Pertoltice, č.p. 202., Pertoltice jsou obec u Frýdlantu. V domě jsou prostory pro seminář, je  zde možné přespat, k dispozici je kuchyň a jídelna.

Organizace: Na setkání je nutné se předem přihlásit.
Vemte si vlastní jídlo a pití, kdo by chtěl přespat, matrace tu jsou, ostatní musí mít vlastní.
Vemte si také přezůvky a vhodné oblečení.

Setkání je rozděleno na čas na focusování/provázení, na čas na dotazy/odpovědi/inspirace a na jídlo (na kouření -u dřevníku- jen na úkor výše zmiňovaných aktivit).

Počítejte se závěrečným úklidem domu.

Další termíny focusingu

Co je focusing

Představte si, že přijdete z práce domů a padne na vás divná tíseň. Není pro to žádný zjevný důvod, zdá se, že je všechno v pořádku. Ale takhle se to opakuje každý den už tři týdny.Nebo jste učitelka a jednoho žáka poslední dobou moc špatně snášíte. Dává vám najevo, že ho váš výklad nezajímá a […]