Otevřený vzdělávací program v metodě RK – Pomáhání, Oběť – Agresor

Otevřený vzdělávací program v metodě RK - Pomáhání, Oběť - Agresor

Datum konání

10. 08. 2019 - 11. 08. 2019    
9:00 - 15:00

Místo

Pertoltice 202
Pertoltice 202, Pertoltice, 463 73, Liberecký kraj

Typ události

Program je určený těm, kteří chtějí ještě více porozumět systémovým souvislostem a toto využít pro nastolení rovnováhy, která ve svých důsledcích vede ke spokojenosti člověka. Program je tematicky strukturovaný, budou se stavět osobní konstelace a modelové konstelace na dané téma a jiné výjimečně. Kromě konstelací bude vždy také teoretická část k tématu a budou i jiné techniky osobnostního růstu. Každé jednotlivé setkání má ústřední téma inzerované na stránkách, a tak si účastníci mohou připravit osobní motivaci k danému tématu. Konstelace není nikomu dopředu zaručena.
Programu je možné se účastnit jako celku nebo jen vybraných částí (8 setkání v průběhu 2 let). Každá jednotlivá část je samostatný a uzavřený projekt, jednotlivé části ale na sebe také volně navazují.

Organizace:
Čas: sobota od 9 – 18 hod, neděle od 9 – 15 hod.
Místo: Pertoltice 202, obec u Frýdlantu, 463 73, parkujeme ve dvoře

Vezměte si s sebou přezůvky a jídlo ve vlastní režii
V centru je vybavená kuchyňka a je zde možné přespat ve vlastním spacáku (peřině), podložky jsou k dispozici, cena 150,-Kč/noc. V okolí jsou penziony, kde je také možné si zajistit ubytování (cca 4 km daleko)

Na seminář je nutné se předem přihlásit (email) a zaplatit platbu převodem (č.ú.: 2800744728/2010; zpráva pro příjemce = jméno účastníka). Platbu je nutné zaplatit nejpozději týden předem. Storno poplatek je 900,-Kč.

Během programu, a to i večer, platí zákaz užívání alkoholu a jiných drog, kouření mimo areál centra.
RK nenahrazují lékařskou ani psychoterapeutickou péči. Prosíme Vás, abyste přišli od 8,30-9,00 hod., abychom mohli začít bez vyrušování v 9,00 hod.

Cena: 1800,-Kč

  Přihlásit se můžete na:

  nebo přímo tímto formulářem

  Přihláška

   

  Další termíny rodinných konstelací:

  Co jsou rodinné konstelace

  Bez ohledu na to, co děláme, kdo jsme nebo kde žijeme, všichni máme něco společného – narodili jsme se z mámy a táty stejně jako oni. Patříme do určité rodiny. Rodina je systém, který má vliv na to, jak se díváme na svět, jak cítíme, jak myslíme a jednáme. Ovlivňuje kvalitu našich vztahů, zdraví, života. […]