Podvečer s focusing v Jablonci nad Nisou

Podvečer s focusing v Jablonci nad Nisou

Datum konání

21. 06. 2019    
16:30 - 19:00

Typ události

Provázející z různých skupin budou provázet focusingové kolegy, kteří mají jen základní kurz, nebo dlouho nefocusovali a chtějí. 

Hlavním záměrem je neztratit nebo obnovit kontakt s focusing. Setkání je tak na jedné straně určeno pro účastníky základního kurzu focusing a pro lidi, kteří focusují převážně sami a chtějí se nechat provést. Na druhé straně je to také příležitost pro ty, kdo mají kurz provázení a chtějí se obohatit o zkušenosti s provázením osob se základním kurzem. Můžete se také přijít jen podívat a pobýt. Akci organizuje Radka a jablonecká skupina Míši Čavojské, odborné vedení má Igor Pavelčák.

Termín konání: 21.6.2019 od 17:00 do 19:00 hod.

Časový rozvrh:  16:30 – 16:45 hod – příchod, administrativa (platby)

16:45 – 17:00 hod – rozdělení do skupin

17:00 – 18:30hod – focusing (3 osoby ve skupině, 20 min. 1x provázení)

18:30 – 19:00 hod – společná reflexe všech skupin

V 16:45 hod se budova zavírá a pozdní příchod nebude možný, proto doporučujeme včasný příchod.

Místo konání: Vertical Trade, s.r.o., V Aleji 42, Jablonec nad Nisou

Cena:

  • Pro provázené je cena 150,-Kč (i v případě, že máte kurz provázení a chcete se nechat jen provést). Platba na místě.
  • Pro provázející (máte kurz provázení) je účast zdarma.

Přihlášky: Na akci je nutné se předem přihlásit. Přihlášky nebo případné dotazy zasílejte Radce Vondrové na e-mail radka.focusing@gmail.com. Do přihlášky prosím uveďte, zda budete provázet (zdarma) nebo se chcete nechat provést (150,-Kč). Případně jestli máte zájem o obojí. Pokud se chcete jen přijít podívat a pobýt s FCS, tak je nutné se také přihlásit. Kapacita míst je omezená.

Další termíny focusingu

Co je focusing

Představte si, že přijdete z práce domů a padne na vás divná tíseň. Není pro to žádný zjevný důvod, zdá se, že je všechno v pořádku. Ale takhle se to opakuje každý den už tři týdny.Nebo jste učitelka a jednoho žáka poslední dobou moc špatně snášíte. Dává vám najevo, že ho váš výklad nezajímá a […]