Zaplnit

Zaplnit PRÁZDNOTU pořízením si dětí (partnera) není možné. Je jedno, jestli je to z vědomého nebo z nevědomého rozhodnutí. Takový požadavek dětem nepatří, je to zneužití. Mít děti jako přirozenou a osudovou součást role muže a ženy (tj. vdám se a budu mít děti) bez dalšího, je projevená úcta k těm, kteří byli před námi. Je to to také konání DOBRA, které jsme dostali jako DAR ŽIVOTA a které nelze splatit jinak, než jej poslat dál.