Focusing – konstelace

Datum konání

21. 07. 2017 - 23. 07. 2017    
17:00 - 14:00

Místo

Nový Bor - Domov mládeže, Nemocniční 636, 473 01 Nový Bor
Nový Bor - Domov mládeže, Nemocniční 636, 473 01 Nový Bor, Nový Bor

Typ události

Na základě zájmu příznivců rodinných konstelací a focusing jsem se rozhodl tento seminář obnovit. Bude ale jen na 3 dny a program bude pouze jeden -tj. focusing a konstelace. V praxi to znamená, že budeme focusovat, mluvit o focusing a stavět RK podle potřeby ( a třeba i chození po předcích…)
Ostatní upřesním později. Zájemci hlaste se.

Cena: 2.200,-Kč

Seminář spojuje možnosti metody Focusing a Rodinných konstelací. Program je určený těm, kdo umí focusovat a chtějí se focusování v rámci semináře intenzivně věnovat a současně být přítomni procesu rodinných konstelací. V tomto programu negarantujeme provázení lektorem ani postavení vlastní konstelace.

Focusing je metoda, která rozvíjí pozornost k tomu, jak různé pocity a životní situace neseme v těle, umožňuje přiblížit se k nim a pochopit důležitou zprávu, která je v nich obsažena.

Rodinné konstelace ukazují skryté síly, které působí v našich rodinných systémech. Konstelace pracují se systémem rodiny s cílem nastolit rovnováhu, je- li narušena. Toto narušení se projevuje nepohodou, a to nepohodou i na tělesné úrovni. Je možné postavit také pracovní nebo zdravotní konstelaci.
Naše tělo si pamatuje a registruje vše. Na tomto semináři bude možné focusovat na pocit, který se objevil při konstelacích, nebo se blíže konstelacemi podívat na příběh – vzpomínku, který přišel při focusování.

Šance pro odvážné: Na seminář si udělejte a přivezte kartičky se jmény předků (co nejdále do historie). Můžete také vzít jejich fotografie.

Seminář trvá 3 dny. Začínáme 1.den v 17,00 hodin a končíme 3.den ve 14,00 hodin. Pracujeme vždy od 9,00 hodin obvykle do 22,00 hodin.

Celý program je velmi intenzivní a nenahrazuje psychoterapeutickou ani lékařskou péči.

Poznámky: Na seminář je nutné se předem přihlásit (e-mailem) a po potvrzení přihlášky zaplatit platbu převodem (č.ú.: 2800744728/2010; zpráva pro příjemce = jméno účastníka). Přihláška je platná po zaplacení alespoň poloviny platby. Storno je 30% zálohy.

Přihlášky a informace: I. Pavelčák, tel.: 728 022 618, e-mail: ipcak@volny.cz

Stravování a ubytování ve vlastní režii. Ubytování je možné v místě kurzu.

  Přihlásit se můžete na:

  nebo přímo tímto formulářem

  Přihláška

  Další termíny focusingu

  Žádné aktuálně vypsané semináře

  Co je focusing

  Představte si, že přijdete z práce domů a padne na vás divná tíseň. Není pro to žádný zjevný důvod, zdá se, že je všechno v pořádku. Ale takhle se to opakuje každý den už tři týdny.Nebo jste učitelka a jednoho žáka poslední dobou moc špatně snášíte. Dává vám najevo, že ho váš výklad nezajímá a […]


  Související články: