Focusing – kurz provázení

Focusing - kurz provázení

Datum konání

20. 10. 2017 - 22. 10. 2017    
16:30 - 13:00

Místo

Roškopov u Staré Paky 60
Roškopov u Staré Paky 60, Roškopov u Staré Paky

Typ události

Kurz je určený pouze absolventům základního kurzu focusing. Podmínkou je tedy absolvování základního kurzu.Účastníci si v jeho průběhu rozšíří dovednost focusovat, naučí se provázet jiné osoby praktikující focusing a získají dovednost aplikovat metodu focusing při práci s dětmi, klientem nebo žákem.

Místo konání: Roškopov u Staré Paky č.p.60; Pertoltice 202 (účastníci potřebné informace dostanou včas)

Cena: 2.900,-Kč

Ostatní: Přihláška platí po zaplacení kurzovného (účet: 2800744728/2010); podrobné informace ochotně zašleme na požádání nebo po zaslání přihlášky; max.počet účastníků 12; před platbou se ujistěte o volném místě.

Organizace: Přihlášky telefonicky nebo emailu. Na seminář je nutné se předem přihlásit a pak následně zaplatit platbu převodem (účet: 2800744728/2010; zpráva pro příjemce = jméno účastníka).

Co s sebou: Vezměte si s sebou materiály ze základního kurzu, přezůvky, pohodlné a teplé oblečení a vlastní občerstvení. Účastníci obdrží materiály ke kurzu Provázení – focusing II.

Časový harmonogram: V pátek začínáme v 16,30 hodin. Program bude probíhat v 1,5 hodinových blocích. První a druhý den plánujeme konec okolo 20,00 hodin, poslední den okolo 13,00 hodin. Přijďte včas, abychom mohli začít přesně.

Maximální počet účastníků je 12. Před platbou se ujistěte o volném místě.

Focusing je metoda, která rozvíjí pozornost k tomu, jak neseme různé pocity a životní  situace v těle, umožňuje přiblížit se k nim, pobýt u nich a pochopit důležitou zprávu, která v nich je obsažena. Umožňuje také kontakt s hlubokými impulsy našeho jednání a přijetí sebe sama. Zkušenost z focusing lze také využít v každodenní práci s klienty, s žáky nebo s vlastními dětmi.
Více informací o FOCUSING je možné získat na www.focusing.cz

Další termíny focusingu

Žádné aktuálně vypsané semináře

Co je focusing

Představte si, že přijdete z práce domů a padne na vás divná tíseň. Není pro to žádný zjevný důvod, zdá se, že je všechno v pořádku. Ale takhle se to opakuje každý den už tři týdny.Nebo jste učitelka a jednoho žáka poslední dobou moc špatně snášíte. Dává vám najevo, že ho váš výklad nezajímá a […]


Související články: